english version
wersja polska

www.ppp.waw.pl

www.ewaluacja.kobiko.com.pl

Biuro Konsultacyjne KOBIKO jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego w zakresie: doradztwa gospodarczego, finansowego, inwestycyjnego oraz doradztwa europejskiego. Działamy na polskim rynku od 1999 roku i posiadamy specjalistów z różnych dziedzin (finanse, ekonomia, prawo), którzy w swojej codziennej działalności łączą wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.

Realizacja Twoich planów zawodowych. Pracując w firmie KOBIKO możesz w pełni zrealizować swoje ambicje zawodowe. Jesteśmy firmą, której polityka personalna opiera się na przekonaniu, że poprzez stały rozwój pracownika zyskują wszyscy: on sam, firma i jej klienci. W naszej pracy liczy się przede wszystkim wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania. Istotna jest również umiejętność współpracy w różnych zespołach oraz zdolność budowania dobrych relacji z klientem. Zasady promocji i rozwój zawodowy są u nas objęte systemem, którego podstawą jest obiektywna i rzetelna ocena pracownika.

Stawiamy na Twój rozwój. W KOBIKO najważniejszy jest stały rozwój pracowników. Współpraca z najlepszymi specjalistami, program szkoleń oraz dostęp do naszych zasobów wiedzy pozwoli Ci na zdobywanie nowych umiejętności. Pracując nad różnorodnymi projektami, dla klientów reprezentujących różne branże, będziesz stale poszerzał swoje kompetencje i zdobywał cenne doświadczenie zawodowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany karierą w KOBIKO prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na nasz adres: kobiko@kobiko.com.pl.

W chwili obecnej Biuro Konsultacyjne KOBIKO Sp. z o.o. poszukuje osoby do odbycia stażu na stanowisku analityka finansowego. Zatrudnienie nastąpi na podstawie art. 53 ust.1 i 2 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z dnia 20 kwietnia 2004r. (Dz.U.Nr 99, poz. 1001z póź. zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 24 sierpnia 2004r, w sprawie szczegółowych warunków odbywania stażu oraz przygotowania zawodowego w miejscu pracy (Dz.U.Nr 185, poz. 1912).

Poniższy dokument prezentuje pełny tekst ogłoszenia w sprawie poszukiwania osoby na stanowisko analityka finansowego:
Ogłoszenie dla analityka finansowego
wersja polska
english version